Najava kandidature za županjo občine Miklavž na Dravskem polju

Ob podpori družinskih članov in številnih krajanov ter vodstev različnih institucij sem se odločila za najavo kandidature za županjo občine Miklavž na Dravskem polju.
Odločitev je sledila številnim aktivnostim, ki sem jih vodila in pomagala izvajati tako v okviru civilnih iniciativ in drugih neformalnih povezav, kakor tudi v okviru občine, kot članica odbora za finance in krajevne skupnosti Skoke.

Naša občina se namreč sooča z vedno novimi izzivi, ki bodo zahtevali strokovnost, široko paleto znanj, poznavanje delovanja državnih organov ter vztrajnost.

Zagotoviti želim, da bo naša občina še naprej prijetno in varno okolje, v katerem si mladi, mlade družine in starejši občani zagotovijo sprostitev, zdravstveno oskrbo, domačo obrt ali pridelavo hrane.

Zagotavljam vam, da bom s spoštljivim odnosom opravljala funkcijo županje, v kolikor mi boste z volilno podporo izkazali zaupanje. Name se lahko zanesete. #izberizanesljivo